14 жовтня
By: admin1000 Увімкнути .: Жовтень 14, 2016 In: Блог Comments:0

Сьогоднішній ринок пропонує безліч надійних і привабливих матеріалів для облицювання фасадів. І одним з улюблених фасадних матеріалів в середовищі архітекторів і проектувальників останнім часом стали металеві панелі. Розберемося, у чому переваги сталевих фасадів, і чому вони є настільки популярними.

Чим хороші фасадні панелі з металу?

Ключові плюси сталевих панелей:

  • стильний сучасний дизайн;
  • універсальність в застосуванні;
  • зручність, простота і швидкість в монтажі;
  • відмінні техніко-експлуатаційні характеристики.

Поговоримо про перерахованих достоїнствах металевих фасадів докладніше.

Стильний дизайн
Використання металевих оздоблювальних панелей відкриває широкі можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських задумів. У розпорядженні архітектора безліч варіантів матеріалів, що відрізняються кольором, фактурою і експлуатаційними властивостями. Можна вдало комбінувати кольори і відтінки, фактуру і профіль, чергувати глянцеві і матові елементи. При цьому сталеві панелі здатні прекрасно гармоніювати з іншими оздоблювальними матеріалами - фасадними касетами, сайдингом і т.д. В цілому, будівля з металевим фасадом виглядає оригінально, стильно і дуже сучасно.

Універсальність
Фасадні панелі зі сталі універсальні у використанні. Вони можуть застосовуватися як в житловому, так і в комерційному або промисловому будівництві. Житлові будинки, торговельні та офісні центри, адміністративні будівлі, виробничі будівлі - далеко не повний список варіантів застосування. Причому, панелі з металу можна використовувати як при зведенні нових будівель, так і при реставрації старих будівель.

Простота в монтажі
Сталеві фасадні панелі монтуються за принципом вентильованого фасаду. Процес монтажу не вимагає від робочих якихось особливих специфічних навичок. При цьому вести монтажні роботи на фасаді можна в будь-який час року.

Чудові експлуатаційні властивості
Металеві панелі, виконані на основі якісної сталі, забезпечують надійний захист фасаду. Вони стійкі до атмосферних опадів, перепадів температури, ультрафіолету, механічних пошкоджень. Найкращим чином себе зарекомендувала спеціальна оцинкована сталь з полімерним покриттям, яка має дуже довгим терміном служби - до 40-50 років.

Яку марку стали вибрати для панелей?

Серед варіантів, представлених на російському ринку, на особливу увагу заслуговує сталь SSAB від відомого шведського концерну. Компанія випускає цілі лінійки покрівельних і фасадних сталей, оснащених передовим полімерним покриттям. Зокрема, для оздоблювальних панелей відмінно підходить сталь HIARC, яка проводиться в декількох модифікаціях. Матеріали з брудовідштовхуючими покриттям, з теплоотражающим покриттям, з покриттям з підвищеною довговічністю. Також є серія GreenCoat Fascia BT, яка спеціально орієнтована на виготовлення касетних і сендвіч панелей.

У чому відмінність сталей ХАЯРК від аналогів, представлених на ринку?

  • по-перше, матеріали виготовляються з стали еталонної якості і оснащуються високостійким цинковим покриттям;
  • по-друге, верхнє полімерне покриття створено із застосуванням біотехнологій, що робить його гранично екологічним;
  • по-третє, в розпорядженні споживача дійсно великий вибір колірних рішень.

Також можна додати, що скандинавський виробник випускає продукцію, яка орієнтована на довгу експлуатацію в будь-яких кліматичних умовах, що особливо важливо для Росії.