09 листопада
By: admin1000 Увімкнути .: Листопад 09, 2016 In: Блог Comments:0

Листові сталі з полімерним покриттям все активніше використовується в будівельній сфері. Причина їхньої популярності в тому, що дані матеріали відкривають великі можливості для будівництва красивих і функціональних будівель, які відповідають жорстким вимогам по частині естетики, надійності, довговічності та екологічності. Поговоримо про плюси сталей з покриттями в контексті сучасного будівництва.

Переваги сталей з полімерним покриттям

Прекрасні експлуатаційні характеристики

Сталь - чудовий конструкційний матеріал. При виготовленні металевих фасадних або покрівельних матеріалів з полімерним покриттям підбирається така марка стали, яка буде оптимально відповідати характеристикам готової продукції. Наприклад, для покрівельних сталей важливі поліпшені можливості формування і підвищена стійкість до корозії. Тому вибираються найбільш гнучкі марки стали, які додатково захищаються цинковим покриттям перед нанесенням полімеру. Саме полімерне покриття також розробляється з урахуванням всіх особливостей експлуатації продукту.

Додатково варто сказати про довговічність оцинкованої сталі, захищеної полімером. Якісний продукт, наприклад, сталь SSAB, може мати термін служби до 40-50 років. А це, погодьтеся, дуже серйозний аргумент на користь даного матеріалу.

Простота в монтажі і обробці

Сталь з полімерним покриттям володіє оптимальним поєднанням міцності, довговічності і невеликої ваги. Дані особливості матеріалу надають саме позитивний вплив на терміни будівництва. Якісні стали можуть формуватися навіть вручну для додання складних форм. Як приклад можна привести покрівельну сталь ПУРАЛ або фасадну сталь HIARC, які можна вручну обробляти без шкоди для сталі або безпосередньо самого покриття.

Чудова нова естетика

Сталь з полімерним покриттям все активніше використовується при проектуванні сучасних будинків. Очевидно, що матеріал володіє високою привабливістю для архітекторів, дизайнерів і проектувальників. Це легко пояснюється тим величезним вибором типорозмірів, форм і варіантів колірного декору, який пропонують сьогоднішні виробники сталей з полімерним покриттям. Матеріал відмінно підходить для реалізації самих різних завдань в плані будівництва торгових і офісних центрів, культурних установ, спортивних споруд, складських або виробничих приміщень і т.д.

Економічна доцільність

У сучасному світі, коли будівництво часто ведеться на кредитні кошти, дуже важлива висока швидкість робіт. Саме цей фактор багато в чому визначає економічну доцільність використання тих чи інших матеріалів. З цієї точки зору стали з полімерним покриттям є відмінним вибором для забудовників, оскільки даний матеріал дозволяє в найкоротші терміни виконувати обробку покрівель та фасадів. Також економічно доцільно використовувати матеріали, що забезпечують будівлям «товарний» естетичний вигляд. І в цьому відношенні сталь з ефектним покриттям з полімерів має зовсім небагато конкурентів.

Екологічність

Коли говорять про будівельні матеріали, під екологічністю зазвичай розуміють відсутність в продукті речовин, шкідливих для нашого здоров'я. Однак проблема екології набагато ширше. Істотним фактором тут є і здатність матеріалів до вторинної переробки. І в цьому відношенні якісні стали з покриттями від провідних брендів можуть похвалитися максимальними результатами.