GreenCoat

PURAL

Це преміальне покриття розроблено спеціально для покрівель та водостічних систем. Чудовий матеріал для крівлі.

GreenCoat

PURAL Matt

Це преміальне покриття розроблено спеціально для покрівель та водостічних систем. Чудовий матеріал для крівлі.

GreenCoat

PURAL

Це преміальне покриття розроблено спеціально для покрівель та водостічних систем. Чудовий матеріал для крівлі.

GreenCoat

PURAL Matt

Це преміальне покриття розроблено спеціально для покрівель та водостічних систем. Чудовий матеріал для крівлі.

Произвести расчёт

Зв'яжіться з нами для точного розрахунку ціни

2019.

GreenCoat Pural Matt0,5мм RR20, RR23, RR29, RR32, RR33 RR21, RR22, RR30, RR31, RR34, RR35, RR36, RR37, RR11 RR40, RR594, RR887, RR798, RR779, RR750
Роздрібна ціна без урахування відмотування, різання і упаковки 590,00 р / м2 590 , 00 р / м2 620 р / м2
GreenCoat Pural Matt TinSmith Pro (TSP) 0,6мм RR23, RR32

Роздрібна ціна без урахування відмотування, різання і упаковки 769 р / м2

Послуги різання металу

 • Отмотка метала в рулон
 • Нарізка метала в листи
 • Нарізка метала в штрипс 625мм

Доповни тільні послуги

На сьогоднішній день ви можете придбати в Санкт-Петербурзі сталь ПУРАЛ і ПУРАЛ МАТОВИЙ в кольорах по каталогу RR: RR11, RR20, RR21, RR23, RR29, RR32, RR33, RR40, RR750, RR887, RR779, RR798.

Какие марки стали SSAB применяются с покрытием ПУРАЛ и МАТОВЫЙ ПУРАЛ? Во основном это 2 вида стали : S280GD и 52F+/ Tin Smith Pro / PLX. Обе марки имеют цинковый слой в 275г/м2 и 350г/м2, толщину метала как правило — 0,5мм и 0,6мм соответственно. Основное различие – это формуемость. 52F+/ Tin Smith Pro / PLX относится к так называемым – «мягким маркам».

S280GD

S280GD є самою універсальною маркою сталі. Її застосовують у виробництві покрівельних матеріалів в тому числі і для фальцевой покрівлі. Для виробництва фасонних виробів, профнастилу, металочерепиці та фасадних матеріалів.

Стандартна товщина 0,45-0,5мм. Ширина рулону 1250мм. Товщина цинкового шару 275 г / м2.

52F + / Tin Smith Pro / PLX

52F + / Tin Smith Pro / PLX - це маркування м'якої сталі яка змінювалася з часів минулого бренду RANNILA. За часів RANNILA м'яка сталь маркувалася як 52F +. До недавнього часу бренд RUUKKI ввів нове маркування - Tin Smith Pro. C 2016 р. при злитті компанії SSAB і RUUKKI введено нове позначення м'якої марки - PLX.

PLX була спеціально розроблена для фальцевих покрівель. Працювати з цією маркою набагато зручніше за рахунок її м'яких, але при цьому міцних властивостей. При цьому не можна сказати, що сталь S280GD не придатна для роботи з фальцевой покрівлею. Для складних покрівель з великою кількістю складних форм, наприклад куполи церков, рекомендується використовувати PLX. Для простих покрівель застосовується звичайна конструкційна сталь S280GD.

Цинкову шар 350 г / м2. Для замовлення доступні товщини 0,5-0,6мм. Ширина рулонів 1230-1250мм.

GreenCoatPural- це покриття на основі поліуретанової смоли з товстим шаром зносостійкого грунтовки. Прекрасні властивості покриття роблять можливим виробництво будівельної продукції з тривалим терміном служби.

Покриття GreenCoatPural має чудову корозійну стійкість і хороші властивості формування навіть при низьких температурах (-15 oC).

Покриття GreenCoatPuralMatt надає відповідальним формуемость об'єктів прекрасну корозійну стійкість і хорошу зносостійкість.

  GreenCoatPural GreenCoatPuralMatt || | 330
Номинальная толщина покрытия мкм: 50 50
покриття з лицьового боку мкм: 30 30
Грунтовка мкм: 20 20
Малюнок покриття: нізкоструктурная | || 358 структурная
Глянець, Gardner 60º: 34 - 46
Макс. робоча температура ° C: 100 100
Мін. робоча температура ° C: - 60 - 60
Мін. температура гнучкі ° C: - 15 - 15
Допустимий хв. радіус вигину: 1 х товщину листа 1 х товщину листа
  Клас пожежної безпеки EN 13501-1  A2 s1 d0 A2 s1 d0
Стійкість до ультрафіолетових променів: R UV  4 R UV  4
Клас стійкості до корозії : RC5 RC5
Стійкість до появи подряпин: ≥ 4000 г ≥ 4000 г | || 440
Сопротивление выцветанию: Дуже гарне Дуже гарне

Маркування продукції під брендом GreenCoat PURAL || | 457

— original quality by SSAB/ Далее полное наименование продукта, год производства, день производства, номер производственной линии, стрелкой указывается направление проката.

Наприклад, маркування зворотної сторони Green Coat Pural:

2-32dbp-Nxw1ThpJNoHg - original quality by SSAB, Green Coat PURAL, 2016, 234, 4 ->

Дана маркування буде застосовуватися на фінських лініях в місті Хамеенлінна і Канканпаа. У швеции на лінії в місті Фіннспонг.

Маркування зворотного боку буде наноситься в 5 рядів.

pural

Купити покрівельну сталь в рулоні і в листах PURAL в Київі тепер дуже просто. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Серед пропонованого асортименту полімерних покриттів самим популярним і затребуваним покриттям є - PURAL (ПУРАЛ). Його популярність обумовлюється унікальними властивостями в сукупності з преміальної сталлю.

Покриття ПУРАЛ (GREENCOAT) було розроблено спеціально для покрівельних робіт. Це кращий вибір для фальцевой покрівлі. За рахунок структурованого покриття на поліуретановій основі в місцях повного загину (в замкових місцях) не утворюється тріщин, сталь залишається захищеною від погодних впливів.

Сталь (ПУРАЛ) добре витримує механічний знос, ультрафіолетове випромінювання (гарантія на НЕ вигорання становить 15 років) і має відмінну корозійну стійкість -цінковий шар 275г / м2 (гарантія на метал становить 40 років).

в останні роки в приватному секторі в моду увійшов матовою варіант покриття PURAL (ПУРАЛ) - PURALMATT (матові ПУРАЛ). Це полімерне покриття володіє такими ж чудовими характеристиками як і ПУРАЛ, але має матову структуру. Покрівля з покриттям МАТОВИЙ ПУРАЛ не відблискує на сонці і має, на наш погляд, більш виграшний вигляд.

Сталь PURAL

Вам потрібен надійний і естетичний покрівельний матеріал ?

У нас ви можете вигідно купити сталь ПУРАЛ!

Сучасний ринок пропонує великий вибір металевих покрівельних матеріалів. Однак особливої ​​уваги заслуговує покрівельна сталь з полімерним покриттям ПУРАЛ (PURAL). Дана торгова марка була зареєстрована фінською компанією Ruukki, яка з 2014 року є частиною концерну SSAB - провідного виробника сталей з полімерним покриттям. Бренд широко відомий як один зі світових лідерів ринку преміальних сталей для покрівлі.

Конструктивні особливості стали ПУРАЛ

Покриття PURAL - унікальний склад на основі поліуретану і поліаміду, розроблений професіоналами спеціально для покрівельних матеріалів. Покриття наноситься на оцинковану сталь, що забезпечує надійний захист від атмосферних впливів. Матеріал чудово переносить статичні навантаження і непрості умови експлуатації, в яких працюють покрівлі в Росії. Шар полімерів легко витримує великі перепади добових температур, типові для нашого клімату.

Сталь ПУРАЛ виконується в листах і в рулонах товщиною 0,45-0,5 мм. Метал відмінно піддається обробці, що дуже полегшує ведення покрівельних робіт: матеріалу можна надавати фактично будь-яку конфігурацію. Структуроване покриття PURAL не утворює тріщин навіть в місцях повного загину, ефективно захищаючи сталеву підкладку від будь-яких погодних умов.

Переваги стали ПУРАЛ

Численні гідності зробили PURAL вельми популярним продуктом в Росії. Адже в наших кліматичних умовах потрібно особливо серйозно підходити до вибору покрівельного матеріалу.

Сталь SSAB з покриттям PURAL має наступні переваги: ​​

 • стійкість до механічного зносу, корозії, атмосферних впливів;
 • зручність в обробці і висока гнучкість, що дозволяє надати покрівельного покриття будь-яку конфігурацію;
 • відсутність відслонень по краях листів і здуття покрівлі в процесі експлуатації;
 • порівняно невелику вагу, що забезпечує легкість монтажу;
 • можливість монтувати покрівлю навіть при негативних температурах (до -15 ° С);
 • відмінний зовнішній вигляд;
 • широкий вибір кольорових гам, що забезпечує різноманіття дизайнерських рішень;
 • відмінні грязеотталкивающие властивості;
 • безпеку і екологічність;
 • довгий термін служби - до 40-50 років.

Використання покрівельної стали ПУРАЛ - оптимальний вибір, якщо вам потрібна надійна і красива покрівля. Полімерне покриття зберігає свої переваги протягом дуже тривалого періоду експлуатації. Це означає, що навіть через багато-багато років покрівля буде виглядати настільки ж стильно, ефектно і елегантно. А про характерні проблеми, пов'язані з оновленням звичайної металевої покрівлі, можна буде повністю забути.

Де купити сталь ПУРАЛ недорого?

Компанія KORTENSTROY поставляє якісні преміальні стали від виробника. У нас доступні для замовлення стали PURAL, COR-TEN, HIARC і інші. Наша компанія пропонує передові сучасні матеріали з гарантією якості за вигідними цінами.

Наші переваги: ​​

 • ми пропонуємо тільки оригінальні фірмові матеріали;
 • гарантовано високоякісна продукція від виробника;
 • консультації для клієнтів;
 • доставка в мінімальні терміни;
 • невисокі розумні ціни.

Щоб купити сталь PURAL в Київі або інших регіонах України, досить зв'язатися з нашими фахівцями. Вони вас проконсультують, нададуть потрібну інформацію і дадуть відповідь на питання. Ви можете використовувати для зв'язку телефон, електронну пошту або форму зворотного зв'язку на сайті.

Телефонуйте прямо зараз: +38 (067) 545 22 60