05 грудня
By: admin1000 Увімкнути .: Грудень 05, 2016 In: Блог Comments:0

Сталь марки корти знайшла широке застосування в обробці екстер'єрів будівель і в ландшафтному дизайні. Однак даний матеріал також може використовуватися і в интерьерном оформленні. Особливо це стосується модних інтер'єрів в індустріальному стилі. Поговоримо про способи застосування стали корти в інтер'єрного дизайну.

Варіанти застосування COR-TEN в інтер'єрах

 1. Оздоблення стін
  Прихильники сучасних індустріальних інтер'єрів високо оцінюють можливості кортеновской стали як оздоблювального матеріалу. Вона випускається в листах, з яких методом звичайної різання можна виконувати різноманітні облицювальні панелі і блоки. При цьому вибір конфігурації і розмірів оздоблювальних елементів з металу фактично нічим не обмежується. За допомогою сталевих панелей або навіть цілих листів можна оформляти стіни, виділяти перегородки і ніші, зонувати простір. Особливо вдало колір патини COR-TEN поєднується з пофарбованими світлими стелями і стінами.
 1. Оздоблення стель
  Стеля з патиноване металу виглядає досить незвично. Як правило, такі стелі виконуються там, де в обробці стін також використовується сталь COR-TEN. Цікавим варіантом оформлення стелі є декоративні металеві вставки. Тут будуть дуже до речі можливості сучасної лазерного різання, що дозволяє виконувати на металі витончені геометричні та рослинні візерунки.
 1. Оздоблення сходів і перил
  Оригінальним варіантом застосування кортеновской стали в інтер'єрі може стати оформлення сходів і перил . Варто відзначити, що коричнева патина відмінно поєднується з текстурою натурального дерева. Пластичність металу відкриває широкі можливості по обробці сходових майданчиків і прольотів найрізноманітніших форм. А за допомогою лазера можна майстерно декорувати сходові огородження з металу.
 1. Виготовлення меблів
  Використання листового металу при створенні меблів практикується давно. Але при цьому зазвичай застосовується метал з тими чи іншими видами покриття. Оксамитова природна патина тут стане чимось неординарним, особливо, якщо її прикрасити «лазерними» візерунками. Найбільш добре сталь корти підходить для виконання фасадів меблів на кухню і кухонних фартухів. Правда, потрібна відповідна обробка металу, щоб його поверхня відштовхувала пил і плями. Також кортеновской сталь є відмінним вибором для створення самоутримних криволінійних елементів меблів оригінальних форм і обрисів.
 1. Облицювання камінів
  Одна з особливостей стали корти - підвищена стійкість до теплової корозії. Тому матеріал широко застосовується при обробці камінів і вогнищ. Тут він несе одночасно функціональну і декоративну навантаження, захищаючи конструкцію від впливу відкритого вогню і надаючи їй незвичайний дизайн.
 1. Створення скульптур і арт-об'єктів
  Хочете прикрасити будинок чимось екстраординарним, створити особливу атмосферу, здивувати гостей? Незвичайні скульптури і арт-об'єкти з кортеновской стали можуть буквально перетворити домашній інтер'єр. Недарма COR-TEN вже багато років використовують художники, дизайнери і скульптори для творіння своїх оригінальних творів мистецтва.

Підіб'ємо підсумки

кортеновской сталь може стати дуже цікавим вибором для оформлення інтер'єру. Однак тут дуже важливо купити якісний метал, а не дешеву підробку. У компанії KORTENSTROY ви можете придбати сталь корти преміальної якості, а також купити ПУРАЛ або замовити сталь HIARC в Москві і Санкт-Петербурзі.