GreenCoat

HIARC

Матеріал покриття розроблений так, щоб воно витримувало десятиліття атмосферного впливу. Глянець і колір поверхні зберігаються незмінними багато років.

HIARC GREENCOAT СТАЛЬ

Сталь з полімерним покриттям - ідеальний варіант для обробки фасадів. Матеріал дарує проектувальникам широкі можливості щодо вибору облицювання, яка витончено підкреслить стиль будівлі і гармонійно впишеться в навколишнє середовище. PVDF покриття стали Хаярк відрізняються найширшої на ринку кольоровою гамою. Це справжній скарб для сучасних дизайнерів і архітекторів, які зможуть реалізувати будь-які ідеї.

Продукти HIARC - ціла лінійка облицювальних матеріалів, що дозволяють вирішити широке коло завдань. Тут є і продукти з грязеотталкивающими покриттями, матеріали з поліпшеною корозійноїстійкістю, сталь з енергоефективної облицюванням і т.д. Склади всіх полімерних покриттів розроблені таким чином, щоб витримувати десятиліття атмосферного впливу. І глянець, і кольору матеріалів, залишаться незмінними протягом багатьох років.

hiarc
HIARC HIARC HIARC MAX
Номінальна товщина покриття мкм: 27 40
Покриття з лицьового боку мкм: 20 20
Грунтовка мкм: 7 || | 193 20
Малюнок покриття: Гладка поверхня Гладка поверхня
Глянець, Gardner 60o: 30 - 40 30 - 40
Макс. робоча температура ° C: 110 110
Мін. робоча температура ° C: - 60 - 60
Мін. температура гнучкі ° C: - 10 - 10
Допустимий хв. радіус вигину: 1 х товщина листа 1 х товщина листа
Стійкість до ультрафіолетових променів: RUV4 RUV4
Клас стійкості до корозії: RC4 Відмінна *
Стійкість до появи подряпин: ≥ 3000 г ≥ 3600 г
Опір вицвітання: Відмінне Відмінне

* Корозійна стійкість вище RC4

Покриття GreenCoat Hiarc і Hiarc Max створені на основі ПВДФ, надзвичайно довговічні і розроблені спеціально для фасадів і металлокассет.

Покриття GreenCoat Hiarc пропонується в звичайному і матовому варіанті (Hiarc Matt). Вони пропонуються в широкій колірній гамі, що включає кольору «металік». Покриття GreenCoat Hiarc відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів і добре піддається формуванню. Проте, якщо вам необхідна ще більш висока корозійна стійкість, наприклад для будівель в прибережній зоні, ми пропонуємо спеціальне покриття GreenCoat Hiarc Max, що володіє необхідними властивостями. Завдяки твердості покриття GreenCoat Hiarc легко миється.

GreenCoat Anti-Graffiti BT - це тришарове покриття, зовнішній шар якого має хімічний склад, що забезпечує легке видалення вандальних написів, зроблених маркером або аерозольною фарбою.

Продукт GreenCoat Anti-Graffiti BT предлагается в стандартной цветовой гамме. Следует отметить, что цвет с антивандальным покрытием может слегка отличаться от того же цвета без этого покрытия.

.

GreenCoat Hiarc Clean - це самоочисне покриття, тому воно підходить для будівель, де переважають естетичні міркування. Це властивість досягається за допомогою спеціальної добавки, яка на додаток до миючого ефекту дощу сприяє очищенню поверхні. Це покриття можна використовувати для облицювання стін, збірних стінових панелей і Добрна елементів.

Покриття GreenCoat Hiarc Clean придатне для використання навіть в промислової і морському середовищі.

покриття Greencoat Hiarc Cool містить спеціальні пігменти, що відображають сонячне світло і запобігають нагрівання поверхні краще, ніж звичайні органічні покриття.

покриття GreenCoat Hiarc Cool відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів і добре піддається формуванню.

Типове застосування - сендвіч-панелі і облицювальні металлокассети.

Купити плоский лист, профнастил, фасадні касети HIARC в Санкт-Петербурзі тепер дуже просто. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Сталь HIARC GREENCOAT

Вибираєте фасадний матеріал для сучасного будівництва?

преміальні стали з покриттям GREENCOAT - оптимальний вибір!

Передові облицювальні матеріали піднімають планку архітектурних стандартів на новий рівень. Саме до таких продуктів належить преміальна сталь ХАЯРК з оригінальним полімерним покриттям. Під брендом випускається декілька інноваційних матеріалів, спеціально розроблених для облицювання сучасних фасадів.

Торгова марка HIARC належить компанії Ruukki, що входить в концерн SSAB. Цей виробник широко відомий виготовленням високоякісних сталей з унікальними полімерним покриттям. Продукти лінійки ХАЯРК є одними з кращих матеріалів на світовому ринку в своєму класі.

Конструктивні особливості серії GREENCOAT

Сталь з полімерним покриттям HIARC спеціально розроблялася для облицювальних фасадних робіт. Матеріал прекрасно поєднує в собі відмінні експлуатаційні характеристики і чудову естетику, пропонує відмінний вибір кольорових гам. Ви зможете підібрати облицювання, яка ідеально підійде стилю будівлі, навколишньому середовищу та умовам експлуатації.

В основі матеріалів лінійки HIARC GREENCOAT лежить сталь еталонної якості. Покриття розроблено із застосуванням біотехнологій, що дозволяють замінити значну частину традиційних компонентів з мінералів аналогами біологічного походження. Це робить матеріал надзвичайно екологічним, що володіє чудовими експлуатаційними властивостями.

Серія продукції HIARC включає матеріали з наступними покриттями:

 • GreenCoat Hiarc Clean - грязевідштовхувальне і самоочищаються покриття;
 • GreenCoat Anti-Graffiti – покрытие с высокой устойчивостью к маркерам и аэрозольной краске;
 • GreenCoat Fascia BT - фасадне покриття для касетних і сендвіч панелей, профільного прокату;
 • GreenCoat Hiarc Cool - енергоефективне тепловідбивне покриття, що покращує охолодження поверхні фасаду;
 • GreenCoat Hiarc - покриття з підвищеною довговічністю для облицювання фасадів і виконання фасадних касет;
 • GreenCoat Hiarc Max - виключно довговічне покриття для будинків поруч з береговою лінією.

Всі види покриттів створювалися для тривалої і безпроблемної експлуатації навіть в умовах суворого клімату, що особливо важливо для нашої країни. Отже, і через багато років фасад з облицюванням GREENCOAT залишиться вражаюче красивим і функціональним.

Переваги стали GREENCOAT HIARC

Матеріали серії GREENCOAT мають досить широку сферу застосування. Вони можуть використовуватися для виготовлення сучасних дизайн-профілів, фасадних плит, сендвіч-панелей.

Матеріали на основі GREENCOAT HIARC мають наступні переваги: ​​

 • несприйнятливість до впливу атмосферних факторів і УФ-променів, стійкість до корозії і механічного зносу;
 • порівняно невисокий вага і зручність в обробці;
 • привабливий зовнішній вигляд і великий вибір колірних рішень;
 • здатність протягом довгого часу зберігати первинний вигляд;
 • високі грязеотталкивающие характеристики і простота в догляді;
 • відмінні техніко-експлуатаційні властивості;
 • екологічна безпека;
 • тривалий термін служби.

Де купити сталь HIARC недорого?

Компанія KORTENSTROY здійснює поставки сучасних преміальних сталей на російський ринок. У нас ви можете купити продукцію таких брендів, як HIARC, PURAL, COR-TEN і т.д. Ми поставляємо тільки оригінальну продукцію безпосередньо від виробника SSAB.

Наші переваги: ​​

 • тільки фірмові оригінальні продукти;
 • преміальні стали високої якості з гарантією виробника;
 • професійні консультації для замовників;
 • доставка в розумні терміни;
 • зважені вигідні ціни.

Щоб купити сталь марки HIARC, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, написати нам на ел. пошту або використовувати форму зворотного зв'язку. Наші фахівці вас проконсультують і допоможуть визначитися з вибором відповідного матеріалу.

Телефонуйте прямо зараз: +38 (067) 545 22 60