01 вересня
By: admin1000 Увімкнути .: Вересень 01, 2017 In: Блог Comments:0

Подорожуючи по світу і просторах інтернету, ми не раз звертали увагу на популярність всіляких вивісок і табличок з нашого улюбленого матеріалу - Кортен (COR TEN).

Як правило такі таблички використовуються різними магазинами , банками, готелями ну і звичайно ресторанами і кафе. В основному застосовується корт 2мм і лазерна різка. Ми зібрали не більшу колекцію подібних вивісок.

Прийшов час обзавестися особистої табличкою і повісити її при вході в офіс. Благо вхід в офіс здійснюється через вулицю, ми припускали, що через пів року наша табличка покриється гарною патиною (іржею) і буде радувати нас і наших клієнтів своїм виглядом.

Для виготовлення вивіски ми використовували COR TEN A 2mm. На лазері вирізали полотно розміром 1000 * 400мм і текст. Далі зігнули табличку у вигляді гармошки і повісили при вході в очікуванні швидкого ефекту іржі.

Спустя месяц мы решили слегка ускорить процесс. Применив единыжды лёгки раствор перекиси водорода соли и уксуса, эффект не заставил себя долго ждать. А Июльские дожди поставили точку в образовании ржавчины вывески.

Через 3 місяці, ми отримали практично закінчений вигляд нашої вивіски. За цей час орендодавець пофарбував фасад будівлі і букви зливалися з фоном. Тому ми додали фон буквах за допомогою сталі з полімерним покриттям в кольорі RAL9006. На наш погляд без фону таблички виглядають куди красивіше, але на жаль не в нашому випадку.

В ідеалі, звичайно ж, ми не рекомендуємо використовувати прискорювачі іржавіння, а рекомендуємо набратися терпіння і дати Кортеней зробити своє гарне справу.

PS

у Санкт-Петербурзі ми виявили вивіску одного ресторану зроблену, як нам здалося спочатку з кортеновской стали.

Природно ми її зняли на початку квітня місяця і щораз проїжджаючи повз ми спостерігали за тим як змінюється її зовнішній вигляд.

на сьогоднішній момент табличка практично не змінилася, а на дворі вересень місяць.

Певне це виявилася звичайна сталь СТ3

квітня

вересня