2016, korten.biz.ua

Вироби від KORTENSTROY

COR-TEN

KORTENSTROY - творчий колектив, який готовий до нестандартних рішень із застосуванням стали COR TEN.

Зовнішній вигляд патини

COR-TEN

Колір патини змінюється від знову образовашегося рудого до світло або Темою-коричневого. Остаточний колір патини формується до двох років використання стали COR-TEN.

Вироби від KORTENSTROY

COR-TEN

KORTENSTROY - творчий колектив, який готовий до нестандартних рішень із застосуванням стали COR TEN.

Зовнішній вигляд патини

COR-TEN

Колір патини змінюється від знову образовашегося рудого до світло або Темою-коричневого. Остаточний колір патини формується до двох років використання стали COR-TEN.

COR TEN Сталь

COR-TEN (кортеновской сталь) - погодостійкістю сталь для будівельного і промислового застосування, а також різних дизайнерських рішень і арт-об'ектов.Коррозіонная стійкість стали корти оптимізована за допомогою легуючих елементів (мідь, хром , нікель і фосфор). Завдяки їм на поверхні металу утворюється щільний захисний, практично не проникний для кисню, оксидний шар-патина.

Подальша корозія під шаром патини практично повністю зупиняється.

Використання непокритою стійкою до атмосферного впливу стали в сталевих конструкціях економить витрати на обробку поверхні. Елегантно коричнева поверхня, покрита патиною, є дивовижною з точки зору архітектури.

погодостійких сталь корти може використовуватися без додаткового захисту в умовах атмосферного впливу. Завдяки утворенню на поверхні патини така сталь навіть без додаткового покриття володіє винятковими антикорозійними властивостями, в тому числі властивостями, що зменшують теплову корозію.

Як швидко іржавіє COR TEN?

Дуже часто замовники питають: `` як швидко і як буде іржавіти кортеновской сталь? ``. Швидкість іржавіння залежить від таких факторів як: кількість опадів, перепад температур, розташування об'єкта (місто або область). Наприклад в Санкт-Петербурзі COR TEN треба було всього 4 місяці щоб покритися іржею темно коричневого відтінку.

уточнюйте наявність і ціни по телефону +7 962 712-52-28, email: mail@korten.biz.ua або через форму зворотного зв'язку.

Продукт Товщина Ширина/Длина Мінімальна партія
Холоднокатана сталь марки COR TEN A 0,5-3мм Максимальна ширина 1530мм | || 264 11т.
гарячекатаний сталь марки COR TEN A 2-12,7мм Максимальна ширина 3300мм / Довжина 15000мм 11т.
COR TEN B 2-40мм Максимальна ширина 3300мм / Довжина 15000мм 11т.

Уточнюйте можливість поставок по телефону +7 962 712-52-28, email: mail@korten.biz.ua або через форму зворотного зв'язку

 • Зовнішня облицювання фасадів
 • Внутрішнє оздоблення, декоративні елементи
 • Арт-об'єкти
 • Промислове теплообмінне обладнання
 • Димарі
 • Мости і трубчасті елементи

колір патини змінюється від новоутвореної рудого до світлого або темно-коричневого.

Коричневий колір патини характерний для клімату в сільській місцевості, більш темні відтінки коричневого формуються в міській та індустріальному середовищі.

Остаточний колір патини зазвичай формується до двох років використання стали.

Домігшись бажаного відтінку і малюнка патини, наприклад в інт ерьерних об'єктах, його можна зафіксувати, пофарбувавши поверхню безбарвним лаком. Це також дозволить стикатися з поверхнею сталі, не боячись забруднитися.

Незначна кількість іржі може стікати з поверхні разом з дощовою водою під час формування патини. Це слід врахувати при проектуванні. Може знадобитися захист ділянок під сталлю від появи плям іржі.

Використання непокритою стійкою до атмосферного впливу стали в сталевих конструкціях економить витрати на обробку поверхні. Елегантно коричнева поверхня, покрита патиною, є дивовижною з точки зору архітектури. Погодостійкістю сталь в конструкціях, що експлуатуються в середовищі димових газів, продовжує термін служби димоходів і каналів димних газів.

При нормальних погодних умовах патина утворюється приблизно через 18-36 місяців, якщо поверхня то мокра, то суха. Спочатку патина має червонувато-коричневий колір, але з плином часу вона набуває темний відтінок.

У промислових середовищах патина утворюється швидше і має більш темний колір, ніж в чистому повітрі сільської місцевості. У морських середовищах утворення захисної патини може бути загальмовано під впливом хлоридів.

Для конструкцій на відкритому повітрі повільна швидкість корозії враховується шляхом додавання допуску на корозію до номінальної товщини.

сталь корти б ила розроблена в 1933 році на основі довгострокових випробувань на відкритому повітрі.

Дана сталь широко застосовується при виробництві вагонів для перевезення вугілля, де він замінив рядову конструкційну сталь.

Першим відомим архітектурним об'єктом з використанням кортеновской стали, стала світова штаб John Deere в Моліні, штат Іллінойс. Побудований в 1964 за проектом фінського архітектора Ееро Саарінен.

кортеновской сталь поставляється відразу іржавої? Як її соржавіть?

Найпопулярніше питання: `` кортеновской сталь поставляється відразу іржавої? ``. Ні, COR TEN поставляється промасленим і не іржавим. В ідеалі, потрібно набратися терпіння і навколишнє середовище все зробить сама. Це дуже захоплюючий процес, за яким ви будете спостерігати протягом півроку. Якщо необхідно домогтися іржавого виду швидко, то існує техніка, яка дозволяє окислити метал за пару днів.
cor ten
275
Поставлено тонн COR TEN
29
Об'єкти з використанням COR TEN
1650
Ціна за тонну вІД Euro
2
Термін поставки від, днів

Купити сталь COR-TEN в Санкт-Петербурзі тепер дуже просто. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Блог, Новини компанії

Сталь COR-TEN

Хочете придбати оригінальний матеріал для будівельних або дизайнерських проектів?

Вибирайте сталь корт!

погодостійких матеріали все активніше використовується в промисловості і будівництві, при реалізації арт-об'єктів і сучасних дизайнерських рішень. Ця тенденція повною мірою стосується кортеновской стали - одного з найбільш оригінальних конструкційних матеріалів. Зростаюча популярність COR-TEN steel пояснюється досить незвичайними споживчими властивостями. Перш за все, це вкрай цікавий дизайн, довгий термін служби і висока стійкість до корозії без додаткової обробки поверхні.

Конструктивні особливості матеріалу

Ключова відмінність кортеновской стали від аналогічних продуктів - інша концепція захисту від атмосферного впливу. Розробники пішли по оригінальним шляхом, надавши самій природі подбати про збереження матеріалу, в тому числі і на відкритому повітрі. Шар патини настільки надійно захищає поверхню металу, що вона зовсім не має потреби в грунтовому покритті. А це протягом десятиліть експлуатації може споживачеві заощадити масу часу і коштів.

Отже, що дає наявність шару патини на металі на практиці?

 • по-перше, поверхня стали набуває вельми оригінальний бархатисто коричневий відтінок, який особливо виглядає незвично і цікаво, особливо, на відстані. Це дозволяє використовувати креативні дизайнерські ідеї в будівництві та арт-об'єктах;
 • по-друге, кортеновской сталь не вимагає додаткового захисту поверхні, що знижує експлуатаційні витрати споживача. Вам не потрібно десятиліттями наносити на метал і періодично оновлювати грунтові та лакофарбові покриття;
 • по-третє, високі антикорозійні властивості матеріалу відкривають широкі можливості щодо застосування в самих різних сферах. Зокрема, знижена теплова корозія робить кортеновской сталь відмінним вибором для використання в димоходах і промисловому теплообмінному обладнанні.

Щодо корозійної стійкості можна додати, що матеріал також показує відмінну опірність до впливу атмосферних факторів - снігу, дощу, туману, льоду. Це обумовлено тим, що легуючі елементи формують нерозчинні сполуки, які практично повністю закривають пори на поверхні металу.

Що потрібно врахувати при експлуатації COR-TEN steel?

кортеновской сталь спочатку виглядає як звичайний метал, оскільки поставляється споживачеві без патини на поверхні. Захисний шар іржі утворюється вже в процесі експлуатації сталевих конструкцій протягом декількох років. Як правило, при нормальних кліматичні умови для цього потрібно приблизно від 1,5 року до 3 років, якщо поверхня металу виявляється то мокрою, то сухий. При бажанні можна використовувати спеціальні продукти для прискореного окислення COR-TEN steel, які виробляються в даний час.

Важливий момент: елементи з кортеновской стали слід планувати так, щоб корозія б не завдавала шкоди іншим частинам конструкції. Зокрема, сталь корт не повинна контактувати з оцинкованими або гальванізованими поверхнями. Оптимальний варіант, коли суміжні поверхні або елементи кріплення виконуються з нержавіючої сталі або інших матеріалів, що володіють високою антикорозійною стійкістю.

Де купити кортенівську стать в Київі та Україні?

Компанія KORTENSTROY здійснює поставку преміальних сталей від надійних перевірених виробників. У нас ви можете замовити стали марок COR-TEN, PURAL, HIARC і інші. Ми пропонуємо гарантовано якісні сучасні матеріали на вигідних умовах.

Наші переваги: ​​

 • тільки оригінальні продукти від відомого виробника;
 • гарантія високої якості продукції;
 • професійні консультації;
 • адекватні терміни доставки;
 • вигідні ціни.

Хочете купити кортеновской сталь в Київі або Україні ? Зв'яжіться з нашими фахівцями через форму зворотного зв'язку, по ел. поштою або телефоном. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання і надамо всю необхідну інформацію.