Фасади з погодостійких стали

COR TEN

Cor-Ten є твердою сталлю, що має природну , шорстку патину, яка постійно старіє унікальним чином. При належному використанні це покриття виразно, довговічне і не вимагає догляду.

Фасадні облицювання

Дизайн профіль COR TEN S7

Дизайн профіль S7 - це лист кортеновской стали, якому надали профіль невисокою хвилі. Об'єкти застосування: фасади, внутрішні стіни і стелі. Дизайн профіль дуже легко і швидко встановлюються, утворюючи готовий фасад, укомплектований необхідними аксесуарами під конкретні розміри. COR TEN S7 проводиться під замовлення в необхідну довжину. Даний профіль доступний до замовлення з перфорацією і підсвічуванням.

Фасадні планки LAMELLA COR TEN 30

Фасадні планки з погодостійких стали COR TEN (легована сталь, також « корти »або« кортеновской сталь ») - цікавий матеріал для оформлення фасаду. Натуральна іржа дозволяє архітекторам створювати незвичайні, живі фасади будівель, малюнок яких постійно змінюється - разом з погодою. Доступно також з перфорацією і підсвічуванням.

Фасадна касета Liberta COR TEN 700

Металлокассети Liberta - це об'ємні металеві панелі, що мають загнуті з чотирьох сторін краю. Колір, фактура, конструкція і розміри поверхонь касет бувають різними. Фасадні касети виготовляються зі сталі COR TEN товщиною 1,5 мм.

Фасадна касета Liberta COR TEN 600

Металлокассети Liberta - це об'ємні металеві панелі, що мають загнуті з чотирьох сторін краю. Колір, фактура, конструкція і розміри поверхонь касет бувають різними. Фасадні касети виготовляються зі сталі COR TEN товщиною 1,5 мм.

Щоб замовити продукцію з кортеновской стали, просто зателефонуйте нам або надішліть запит. Ми в найкоротші терміни зробимо розрахунок.

Блог, Новини компанії

довговічність, міцно і оригінально: вироби з кортеновской стали

Одним з лідерів ринку оздоблювальних матеріалів і матеріалів для виготовлення елементів дизайну та інтер'єру є кортеновской сталь. Попит на нього, особливо серед молодих дизайнерів, неймовірно високий, а вироби з Кортена можна зустріти практично скрізь.

Перш за все, варто пояснити, що таке кортеновской сталь або корті. Це особливий вид стали, її сплав з міддю, хромом, марганцем та іншими металами. Назва Кортен зареєстровано як торгова марка американської корпорації «United States Steel Corporation». За зовнішнім виглядом Кортен нагадує бронзу, але, насправді, настільки благородний зовнішній вигляд і колір - заслуга іржі. Хоча всім відомо, що іржа призводить до роз'їдання і руйнування металу, у Кортена вона абсолютно особлива. Її створюють спеціально, ще на етапі виробництва. Для цього сталь піддають окисленню. Розпочата після цього корозія як би закупорює, консервує сталь, роблячи її практично вічної. Іншими словами, те, що вже іржаве, більше іржавіти не буде.

Приємні оку кольору від оранжевого до червоно-коричневого, оксамитова на дотик поверхню і загальний шляхетний вид також заслуга корозії. Але все-таки головними перевагами кортеновской стали і виробів з неї є міцність, довговічність і стійкість до негативного впливу навколишнього середовища, а також те, що їх не потрібно піддавати додаткового захисту і фарбування. Власне, спочатку творці Кортена переслідували тільки цю мету - створити матеріал, який не потрібно фарбувати.

 

Використання кортеновской стали

Завдяки особливим характеристикам і тому, що Кортен піддається лазерного різання, сьогодні на ринку можна зустріти найрізноманітніші вироби з кортеновской стали. Її широко використовують:

  • в зовнішньому дизайні для створення квіткових кашпо, клумб, альтанок, лавок, різних декоративних елементів, організації зонування садів і присадибних ділянок;
  • для виготовлення фасадних панелей різного типу - гладких облицювальних, екранів, планок та касет. Фасадні панелі можуть виготовлятися з перфорацією і підсвічуванням, що дозволяє надати будівлі унікальний вид. Примітно, що малюнок поверхні кортеновской стали залежить від погоди, тому фасади з цього матеріалу можна назвати «живими»;
  • в якості покрівельного матеріалу. Звичайно, такий пристрій покрівлі обійдеться дорожче, ніж покриття звичними матеріалами, але в підсумку прослужить вона довше. Для цих цілей використовуються корти в листах - звичайних рівних або нагадують своїм видом шифер, профнастил або черепицю;
  • для виробництва дверей, вікон, парканів, сходів і інших елементів зовнішнього пристрою будинку;
  • при оформленні внутрішнього дизайну - для облицювання камінів, в тому числі сучасних газових, виготовлення скульптур і панно.

 

Особливості виробів з Кортена

через те, що Кортен поставляється споживачам зі звичайною світлою поверхнею, необхідно почекати кілька років, поки на ньому не утворюється поверхневий оксидний шар. Для його формування необхідно чергування сухості і вологи. Тобто, можливості застосування цього матеріалу обмежуються кліматичними умовами регіону, в якому планується його використання. Для районів, що характеризуються частими дощами і туманами, він не підходить через неможливість утворення оксидної плівки. З жаркими і сухими регіонами простіше - домогтися появи потрібної іржі можна, організувавши штучний полив.

Крім того, при всіх своїх перевагах вироби з COR TEN володіють деякою специфікою використання. Так, корти не повинен стикатися з цинком, гальванізованою і оцинкованої сталлю. Там же, де контакт неминучий, краще вибрати нержавіючу сталь. Рясні дощі можуть призвести до того, що іржа забарвить прилеглі до нього поверхні. Хоча ці особливості трохи обмежують застосування настільки унікальною стали, вони непорівнянні з вигодами, які несе в собі цей матеріал. Головне, щоб це був дійсно справжній корт, а не його підробка.