21 січня
By: admin1000 Увімкнути .: Січень 21, 2016 In: Блог Comments:0

ПОКРІВЛІ ЗАЗНАЮТЬ СЕРЙОЗНОЇ НАВАНТАЖЕННІ

Багаторічні тестування показали, що полімерне покриття PURAL (ПУРАЛ) при вірно обраному кольорі перетворює сталь в красиву і міцну покрівлю. Тести SSAB (RUUKKI) показали, що покрівельне покриття не руйнується і не вигорає навіть при самих складних погодних умови.

Незважаючи на те, де розташована будівля, її покрівля піддається різним навантаженням і погодних випробувань 24 години на добу.

УФ випромінювання, температурні коливання, підвищена вологість і механічні дії змушують покрівлю в прямому сенсі нити і вити ... ..

ПОКРІВЕЛЬНІ ПОКРИТТЯ SSAB (RUUKKI): PURAL, PURAL MATT, PUREX, POLYESTER.

Правильний вибір покриття може значно продовжити термін служби сталевої даху.

SSAB (RUUKKI) протестували свої дахи УФ, термальним випромінюванням, на подряпини, бруд і стійкість до іржі в лабораторних і польових умовах. У компанії понад 20 років досвіду у використанні різних видів покриттів, і свої перевірки вони проводили, як у Флориді так і в Португалії, де УФ випромінювання і температурні коливання знаходяться на найвищому рівні.

SSAB (RUUKKI) з особливим слухаємо відносяться до зносостійкості покриття, тому, що сталий до всіх видів впливів полімерне покриття запобігає корозії сталі.

SSAB (RUUKKI) створює покриття в цілому діапазоні товщини, залежно від мети використання будови і погодних умов. Компанія дає гарантії на покриття до 20 років. Це означає, що в залежності від покриття дах легко протримається 10-20 років без видимих ​​змін. А в залежності від умов, може протриматися і 50 з гаком років.

ПРИКЛАД ВПЛИВУ СІЛЛЮ НА ПОЛІМЕРНЕ ПОКРИТТЯ В місцях загинів

Suolasumu_360_Tuntia-400x400 Suolasumu_1000_Tuntia-400x400 Taivutustestaus-400x400
Тестування на вплив сіллю 360 годин тестування на вплив сіллю 1000 годин Тестові зразки

дОВГОВІЧНІСТЬ, ПРОСТОЇ ПІДТРИМКА / ЗМІСТ пОКРИТТЯ ПРИ низьких експлуатаційних витрат

Не варто забувати, що на довговічність покрівельного покриття впливає її подальша експлуатація.

Все, що необхідно - це візуальна перевірка покрівельної стали а, при необхідності, чистка / миття. У місцях механічних пошкоджень, досить використовувати спеціальну фарбу для зафарбовування оголених ділянок стали. Такі мінімальні дії продовжать службу покрівельного покриття на 10-20 років.

Все розроблені полімерні покриття PURAL, PURAL MATT, || | 208 PUREX, POLYESTER крім чудової зносостійкості, володію відмінними формуемость властивостями. Наприклад для покриттів PURAL (ПУРАЛ) і PUREX (Пурекс) поріг формуємості -15 градусів Цельсія. Це говорить про те, що Фальцеву покрівлю із застосуванням стали SSAB (RUUKKI) можна спокійно монтувати і в зимовий період не боячись що полімерне покриття потріскається.

судячи з обсягів продажів і відгуках архітекторів, PURALMATT (Матовий Пурал) і PUREX (ПУРЕКС) стали найпопулярнішими покриттями за останні роки. Швидше за все, це обумовлено матовою фактурою покриттів. Покрівлі в матових покриттях виглядають більш естетичний.